EQS videa

Kupujeme použité sedlo

12. října 2020, 13:15 | Užitečné tipy, na co si dát pozor při výběru použitého sedla.

 

 

Problémy způsobené nesprávnou velikostí sedla

Co se stane, když koni sedlo nesedí tak, jak má? Správně vybraná velikost sedla i sedlo samotné jsou základem správného jezdcova sedu a také jsou nezbytné pro to, aby kůň mohl dobře pracovat. Instruktážní video od Ing. Stanislava Hakra vám představí základy výběru a dopady v případě chyb a omylů.

 

 

Nejčastější chyby při sedlání koně

Sedlo a jezdec musí spolu tvořit dokonalý celek. Jak správně nasedlat koně tak, aby vše pasovalo jak má? Podívejte se na video s nejčastějšími chybami při sedlání a tipy, jak to dělat správně. Instruktážní video natočil Ing. Stanislav Hakr, který je jako jediný v České republice držitelem prestižního "sedlářského" certifikátu, vydaného Německou jezdeckou federací.

 

 

Partnerští jezdci EQS - seznamte se!

2. července 2020, 13:03 | V prvním videomedailonku se vám představí Přemysl Adam!

 

 

Jeden parkur, dva různí koně

Jak se může lišit projev dvou různých koní na stejném parkuru, se stejným jezdcem - tempo, zvolená dráha, přiblížení ke skoku...

 

 

PRAVIDELNÁ PÉČE O KOPYTA

12. června 2020, 15:18 | Bez kopyta není kůň. Proto je nutné se o ně starat.

 

 

Účinný pomocník při problémech pohybového aparátu psů

29. května 2020, 11:56 | Aptus Apto-Flex je osvědčeným špičkovým produktem k úlevě od akutních i chronických bolestí pohybového aparátu.

 

 

Recenze Báry Vojtkové

21. května 2020, 11:37 | Zeptali jsme se úspěšné parkukové jezdkyně Barbory Vojtkové na její zkušenost s chrániči značky eQuick, které vynikají díky své exkluzivní patentované technologii eFluidgel.

 

 

Závody Zduchovice s Denisou Vegrichtovou

Videoreportáž z prvního víkendu letošních závodů ve Zduchovicích v podání EQUISERVIS partnerské jezdkyně Denisy Vegrichtové.

 

 

Zaplétání hřívy

Bojujete se zaplétáním hřívy před závody a nejste stále spokojeni se svým výsledkem? Ve videu vám ukážeme jak na to.

 

 

Strana výpisu

1