Bezpečnost na prvním místě

Aneb zdraví máme jen jedno. Pojďte se společně s námi zaměřit na téma bezpečnostních helem a vest. Výběr správně padnoucího bezpečnostního vybavení může být docela oříšek. Pamatujte však, že i sebelepší helma Vám pomůže pouze tehdy, pokud ji opravdu nosíte.

V nabídce prodejen EQUISERVIS naleznete pouze bezpečnostní helmy splňující aktuální platnou normu. Z půlky máte tedy vyhráno. Dalším důležitým faktorem je to, aby bezpečnostní vesta i helma perfektně seděla, jen tehdy Vás může vybavení dobře ochránit. A jak vesta a helma správně sedět? 

 

Odpovědi na tyto mnohé další otázky najdete novém seriálu na téma "Bezpečnost na prvním místě".

 

 

 

1. díl

V prvním díle si rozdělíme helmy nastavitelné a nenastavitelné, dále si například řekneme, jak poznat, že je po pádu nutné helmu vyměnit.

bez-nazvu.png

 

2. díl

Ve druhém díle si ukážeme, jak správně vybrat helmu a jak být helma utažená, aby Vás ochránila. Dále si představíme příslušenství k helmám a řeknem si, jak jsou helmy odvětrané.  

 

bez-nazvu2.png

 

3. díl

Třetí díl VIDEOPORADNY na téma "Bezpečnost na prvním místě" Vám přináší přehled helem těch nejznámějších značek. Podívejte se s námi, čím se helmy odlišují a jaké inovace výrobci nabízí.

 

bez-nazvu3.png

 

 4. díl

Ve čtrvtém díle si budeme povídat o bezpečnostních vestách. Dozvíte se, jak vybrat vhodnou velikost, jak se liší bezpečnostní vesty dle levelu bezpečnosti a další.

 

bez-nazvu4.png