Aktuální nabídka
Naše služby
Domů / Věrnostní program

Věrnostní program

Věrnostní program pro každého zákazníka. Stačí se zaregistrovat a sčítat nákupy. Podle hodnoty nákupů za posledních 5 let získáte věrnostní kartu s příslušnou slevou. Utratíte-li u nás více jak: 


10.000 Kč – získáváte Equiservis Bronz kartu 

50.000 Kč – získáváte Equiservis Silver kartu 

100.000 Kč – získáváte Equiservis Gold kartu

250.000 Kč – získáváte Equiservis Platinum kartu 

Uvedené částky jsou včetně DPH.

Jednotlivé výrobky v nabídce jsou rozděleny do 4 skupin, dle výše slevy. 

Skupina č. 1

Do této skupiny patří výrobky značky Cassini, GPA, Wellensteyn, Euroriding, Ariat a Effol/Effax. U těchto výrobků je sleva na úrovni 17%. Nakoupit za nejvýhodnější ceny tak můžete prestižní a kvalitní výrobky nejoblíbenějších značek. V této skupině najdete i námi nabízené služby: servis pasování sedel, vyšívání a sedlářský servis. 

Skupina č. 2

Zde najdete většinu značek z běžné nabídky, jako jsou např. Pikeur, Prestige, Kingsland, Sprenger, Eurostar, Horseware, HV Polo, Uvex, Schockemöhle, Bucas, Casco, atd. 

Skupina č. 3

Do této skupiny spadají výrobky značky Kentaur + výrobky značek Farnam, Orling, Fitmin, NutriHorse a dalších, zejména z oblasti chemie a vitamínových doplňků. Slevy v této hodnotě uplatníte i na námi nabízenou službu praní koňského vybavení.

Skupina č. 4

Sem patří nejoblíbenější a především nejčastěji nakupované položky, které náleží do oblasti podkovářského sortimentu, publikací, krmení a krmných doplňků. Uvědomujeme si, že krmení tvoří vysokou a zejména nutnou část Vašich útrat za koně. Na těchto položkách máme minimální obchodní přirážku, ale i tak jsme se zde snažili zachovat výši slevy. Věrní zákazníci tak mají stále výhodu nákupu krmení za výhodnější ceny.  Zástupci této kategorie jsou např. Energys, Arnolds, Havens, Hartog, Pavo, a zbývající značky krmení a krmných doplňků.

 

Výše slev pro jednotlivé zákaznické karty

Equiservis

Sleva

VIP Card

Sk. 1

Sk. 2

Sk. 3

Sk. 4

Platinová

17

10

8

5

Zlatá

12

7

6

5

Stříbrná

7

4

4

3

Bronzová

5

2

2

0

 

Neváhejte a registrujte se!