Aktuální nabídka
Naše služby
Domů / Věrnostní program

Věrnostní program

Věrnostní program pro každého zákazníka. Stačí se zaregistrovat a sčítat nákupy. Podle hodnoty nákupů za posledních 5 let získáte věrnostní kartu s příslušnou slevou. Utratíte-li u nás více jak: 


10.000 Kč – získáváte Equiservis Bronz kartu 

50.000 Kč – získáváte Equiservis Silver kartu 

100.000 Kč – získáváte Equiservis Gold kartu

250.000 Kč – získáváte Equiservis Platinum kartu 

Uvedené částky jsou včetně DPH.

Jednotlivé výrobky v nabídce jsou rozděleny do 4 skupin, dle výše slevy. 

Skupina č. 1

Do této skupiny patří výrobky značek: Ariat, Cassini, Effol/Effax, Euroriding, GPA a Wellensteyn. Má te tak jedinečnou možnost nakoupit prestižní a kvalitní výrobky nejoblíbenějších značek za nejvýhodnější ceny. V této skupině najdete i námi nabízené služby: servis pasování sedel, vyšívání a sedlářský servis. 

Skupina č. 2

V této skupině naleznete většinu značek ze standardní nabídky, patří sem výrobky značek: Acavallo, Back on Track, Bucas, Busse, Casco, Cavallo, Carr&Day&Martin, Dainesse, DeNiro, Derriere Equestrien, Dy'on, Equetech, Equilibrium, Equiline, Equinatura by LEOVET, EQUISERVIS - kožené výrobky, Equest, EquiTheme, Eurostar, Eskadron, Fleck, Freejump, Gera, GO!, Happy Mouth, Harry's Horse, Heiniger, HKM, Horseware, HV Polo, Charles Owen, Christ, Imperial Riding, JumpTec, Kentucky, KEP, Kingsland, Komperdell, Kuenster, Leovet, Lister, Masta, Nathe, Norton, Passier, Petrie, Pikeur, Phoenix, Prestige, Professianl's Choice, Racesafe, Roeckl, RSL, Samshield, Schaumann, Schockemöhle, Spooks, Sprenger, Stübben, Tattini, USG, Uvex, Veredus, Waldhausen, Weatherbeeta, Wintec, WHIS atd. 

Skupina č. 3

Do této skupiny spadají výrobky značek: Biofaktory, Farnam, Fitmin, Hunter, KenTaur, NutriHorse, Orling (Gelapony), Small Paul a další. Zejména do této skupiny spadají výrobky z oblasti chemických prostředků, krmení a vitamínových doplňků. Slevy odpovídající této skupině také uplatníte i na námi nabízenou službu praní koňského vybavení.

Skupina č. 4

Do této skupiny patří nejoblíbenější a především nejčastěji nakupované výrobky, které spadají do oblasti podkovářského sortimentu, publikací (knih), krmení a krmných doplňků. Uvědomujeme si, že krmení tvoří vysokou a zejména nutnou část Vašich útrat za koně, proto na těchto položkách máme minimální obchodní přirážku, a přesto jsme se zde snažili zachovat výši slevy. Věrní zákazníci tak mají stále výhodu nákupu krmení za výhodnější ceny.  Zástupci této kategorie jsou např. Alavis, Aptus Apto-Flex, Arnolds, Bioveta, Craft, Dromy, Energys, Equistro, Geloren, Hartog, Havens, Horse First, Horslyx, Irel, Leros, Pavo, Schleich, Spillers a zbývající značky krmení a krmných doplňků.

 

Výše slev pro jednotlivé zákaznické karty

Equiservis

Sleva

VIP Card

Sk. 1

Sk. 2

Sk. 3

Sk. 4

Platinová

17

10

8

5

Zlatá

12

7

6

5

Stříbrná

7

4

4

3

Bronzová

5

2

2

0