Aktuální nabídka
Naše služby
Domů / Pasování sedla

Pasování sedla

Pro bližší info a přesný termín kontaktujte
Ing. Stanislava Hakra na tel: 602 308 556

Řešíte nákup sedla nebo to stávající už nesedí vašemu koni přesně tak, jak jste si představovali? I tento problém vyřešíme. Kromě vysokého standardu prodeje zboží a služeb dosahuje společnost Equiservis nejvyšší úroveň služeb v ČR při prodeji sedel. 

Servis výběru a specifikace sedel na míru koni i jezdci poskytuje výhradně pracovník odborně proškolený u nejvýznamnějších zahraničních firem a to na všechna společností nabízená sedla v rozsahu celé ČR přímo ve stáji. Službu pasování sedla provádí majitel společnosti Ing. Stanislav Hakr, který je jako jediný v České republice držitelem prestižního certifikátu vydaného Německou jezdeckou federací – FN ve Warendorfu (atestovaná kvalifikace: FN-Ergänzungsqualifikation Sattelbeurteilung – pasování sedla s přihlédnutím na anatomii koně, pohybu koně a jezdce a splnění všech požadovaných kritérií), a dalších atestů a osvědčení, jako např. certifikát z Veterinární Univerzity v Lipsku.

Servis probíhá přímo ve stáji zákazníka. Prvním krokem je důkladné odborné posouzení a změření koně – je nutné zohlednit anatomii koně, jeho pohyb, jeho věk a s tím související případný růst či změna nasvalení, úroveň výcviku. Stejně tak se přihlíží k anatomii a jezdecké úrovni zákazníka. Dalším krokem je zkoušení sedel a vybírání toho (případně několika), které bude nejlépe padnout koni. Poté si jezdec může sedla vyzkoušet a vybrat, ve kterém se cítí nejlépe.

Zaručujeme nejvyšší úroveň servisu pasování sedel na českém trhu.

Stačí zavolat nebo si objednat v našem e-shopu službu pasování sedel na míru. Přesný termín návštěvy si s vámi samozřejmě předem dohodneme po telefonu.

Vzhledem k téměř nulové možnosti úpravy syntetických sedel není na tato servis poskytován. Samozřejmostí je ale výměna sedla či změna komorové velikosti v případě, že sedlo nesedí.


PASOVÁNÍ A SERVIS SEDEL ZAKOUPENÝCH U NÁS

Servis probíhá přímo ve stáji zákazníka. Nejprve je důkladně změřen a posouzen kůň, poté jsou vyzkoušena sedla a vybrána ta, která koni nejlépe sedí. Následuje zkoušení sedel jezdcem a hledání toho ideálního sedla, které bude vyhovovat jak jemu, tak koni. V případě zakoupení či objednání sedla, platíte pouze 50% z ceny za cestu i servis. V případě, že si žádné sedlo nevyberete, platíte plnou částku.

Protože každé sedlo potřebuje pravidelnou kontrolu (a dvojnásob to platí u mladých koní, kteří se mění a za pár měsíců může jejich hřbetní linie vypadat úplně jinak), nabízíme samozřejmě i tuto službu. Pokud si u nás koupíte nové sedlo, první kontrolní servis máte zdarma, platíte jen náklady na cestu, na každý další máte slevu 50%.

Cena za cestu: 10Kč/km bez DPH

Cena za pasování: 1000Kč za každou započatou hodinu


PASOVÁNÍ A SERVIS OSTATNÍCH SEDEL

Pasování a servis sedel, která nebyla zakoupena u nás, je u nás sice žádanou, avšak ne hlavní službou. Vždy se snažíme vyhovět, ale upřednostníme zákazníky, kteří mají sedlo od nás, nebo si ho od nás chtějí zakoupit, takže se může stát, že budete určitou dobu čekat. V případě servisu na sedlo zakoupené jinde, je k ceně servisu přičten 50% příplatek.

Cena za cestu: 10Kč/km bez DPH (+50% příplatek)

Cena za pasování: 1000Kč za každou započatou hodinu + 50% příplatek